Horizontální žaluzie do plastových oken

horizontalni-do-plastovych-drevenych-okenVynikající funkčnost a pohodlnost používání jsou nejdůležitější vlastnosti, které zpravidla rozhodují o nákupu horizontálních žaluzií. Horizontální žaluzie kombinují příjemný vzhled a schopnost odstínit světlo i teplo.

Kde použít horizontální žaluzie?

  • do plastových i dřevěných oknen, v bytech i kancelářích,
  • na interiérových dveřích,
  • na předělech jednacích kanceláří, apod.

Design horizontálních žaluzií je velmi univerzální, a lze si zvolit jak barvu lamel, tak obslužných částí žaluzií. Výběr barev a vzorů je bohatý a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 359 539.

Protože výběr barvy zároveň ovlivňuje schopnost žaluzií odstínit zejména v letních měsících teplo, doporučí vám náš technik odstíny, které budou nejen ladit s vaším interiérem, ale zároveň vám v letních měsících sníží teplotu v místnosti o mnoho stupňů Celsia!

Žaluzie lze instalovat do plastových i dřevěných oken

Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem – může mít odstín bílé, pokud jsou žaluzie instalovány do plastových oken, ale i hnědé v případě instalace na dřevěná EURO okna.

Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku.

Šířka lamel je buď 16 mm, nebo častěji 25 mm.

Provedení horizontální žaluzie je buď standardní – v žaluziích jsou malé mezery, aby v místnosti nebyla maximální tma, ale také v námi doporučovaném domykavém (tzv. celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

Výrobní řady a designy

Euro Style

Základní, přesto technicky vyspělá řada horizontálních žaluzií předního českého výrobce Rolux pro plastová a dřevěná okna. U tohoto typu je použit nový typ převodu. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.

Euro BRILANT a Euro BRILANT Natur Line

Řada Rolux Euro BRILANT, určená pro plastová a EURO okna, vyniká jiným designem krycích lišt a rozšířenou nabídkou vzorů s přírodními motivy (Natur Line). Tyto žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

Euro Euro Style OPAL a Euro Style OPAL Natur Line

Euro Stype OPAL je technicky vyspělá řada horizontálních žaluzií předního českého výrobce Rolux pro plastová a dřevěná okna s rozšířenou nabídkou vzorů lamel a profilů, obsahujících mj. přírodní vzory. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 359 539.